KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11488532
nr 1148 8532
Gouache
Oidentifierad Konstnär, Ryssland, Träd och Kyrka, signerad och daterad 1977. 58x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:53:18
100 kr
150 kr
200 kr
Gouache